İslami Tatil - Helal Tatil Nedir

Ekleme Tarihi : 25 Ocak 2020

Turizm sektöründe yeni bir kavram olan Helal Tatil ya da İslami Tatil, İslami inanca ve kurallara uygun şekilde tatil yapmak isteyenler için yeni nesil tatil anlayışı ile ortaya çıkmıştır.

Zehra Hotel ve Zehra Resort Hotel; İslami Otel konseptinde hizmet veren otellerdir. Otellerimizde yalnız helal yiyecek ve alkolsüz içecekler sunulmaktadır. Yüzme havuzları, spa ve sağlık merkezleri bay ve bayanlar için özel olarak, ayrı ayrı tasarlanmış ve özel aile hizmetleri bulunmaktadır. Tesisimiz de sadece bayanlara özel dışarıdan görünmeyecek şekilde tasarlanmış plaj bulunmakladır. Bütün tesislerimiz de misafirlerin ibadetlerini yerine getirmeleri için Mescitler bulunmaktadır.

İslami Otel ve Helal Oteller Müslüman ailelerin rahatça tatillerini yapacakları ve aynı zamanda dini vecibelerini rahatlıkla yerine getirebilecekleri her türlü ayrıntıyı düşünerek tasarlanmışlardır. Otellerimizin tercih edilmelerinde en büyük etken kadınlara ve erkeklerin ayrı ayrı yüzme havuzları, bayanlara özel plajımızın bulunması ve mescid gibi özelliklerinde misafirlere sunulmasıdır.

Tatillerin vazgeçilmezi olan otellerde konfor ve keyif bir arada sunulur. Otel ve turizm endüstrisinde yeni bir akım başlatan İslami oteller de Müslüman kadın ve erkeklerin inancına uygun şekilde tatil yapmasını sağlayan huzur ve keyif mekanlarıdır. Otellerimiz de bulunan yiyecek, içecek, eğlence, deniz ve daha akla gelebilecek tüm hizmetler inancın gerektirdiği şekilde ve kurallara bağlı olarak tasarlanmıştır.GERİ DÖN