HAKKIMIZDA


Zehra Hotel ve Zehra Resort Hotel olarak ülkemizde turizm otelcilik alanında Fethiye Ölüdeniz de 2 kapsamlı,güzide turistik tesisimiz ile marka değeri taşımaktayız.

Kaliteden ödün vermeyen,"Helal Konsept" anlayışına uygun bir düstur ile hareket etmekteyiz.

Tam pansiyon,yarım pansiyon tercihlerini içeren,kişiye özel VIP hizmetler tahsis edilen geniş yelpazeli anlayışımız çerçevesinde,sektörde kendi imzasını oluşturmuş bir kuruluşuz.

Yeni bir soluk oluşturma kastı ile tadilat devresinden geçmiş olup,yeni düzenekler tertip ederek,tesislerimize her sezonda farklı ve yasanılası unsurlar katarak yola devam etmekteyiz.Her sezon ayrı bir güzellik ile karşınıza çıkmaktayız.

Alanında uzman,uluslararası başarılar gösteren mutfak ve hizmet ekibi transferlerimiz ile gözde bir tatil noktasına dönüşmüş durumdayız.Profesyonel bir kadro ile hizmette kalite prensibini değerli misafirlerimize sunmak için dün olduğu gibi bugün de sektörde emin adımlar ile ilerlemekteyiz.

Bilhassa kadınlara yönelik doğa ve deniz ile iç içe olabilecekleri,değerlerine uygun olarak kendilerini rahat ve güvende hissedebilecekleri dış etkenlerden uzak özgür ve konforlu kullanım alanları,özel havuzlar ve denizde egzotik bir yarımadada bulunuyormuş hissi yaşatan korunaklı,masalsı kişisel güneşlenme noktaları ile tatil olgusunu onlar için doyumsuz bir kesite dönüştürüyoruz.

Gündüz ve akşam aktiviteleri ile(yarışmalar,sportif etkinlikler,sahne gösterimleri) misafirleri daima canlı ve enerjik tutan,onları eğlendirip daimi bir geskontak halinde tatil anlayışını bir keyife döndüren profesyonel ye yetenekli Animasyon ekibimiz ile üst düzeyde bir hizmet sergilemekteyiz.

Mini Club faaliyetleri kapsamında çocuklara yönelik neşeli,katılımlı ve yaş gruplarına uygun etkin öğrenme içeren aktivitelerle, onlara doyasıya bir tatil geçirme olanağı sunulmakta olup,bu paralelde ebeveynlerin de rahat ve huzurlu bir tatil sürdürebilme isteklerine de hizmet edilmektedir.

ODA

0

HAVUZ

0

ÇALIŞAN

0

MÜŞTERİ