Tatil anlayışına öncelik olarak plajda yüzme alanları, hotelde ise bay ve bayan havuzları farklı alanda hizmet vermektedir. 
Hamam ,sauna, spa kullanım alanları ise bay ve bayan günleri olarak hizmettedir. 
Ortak alanlarımız; restaurant ,bahçe , köşklerimiz ve

Devamını Oku

Zehra Hotel ve Zehra Resort Hotel Fethiye bölgesinin en iyi muhafazakar otelleridir. İslami otel (Islamic hotel) veya tesettur otel konseptinin tüm kurallarına ve misafirlerimizin tüm hassasiyetlerine uygun olarak tasarlanmıştır.

Devamını Oku

Turizm sektöründe yeni bir kavram olan Helal Tatil ya da İslami Tatil, İslami inanca ve kurallara uygun şekilde tatil yapmak isteyenler için yeni nesil tatil anlayışı ile ortaya çıkmıştır…

Devamını Oku

Tatilinizi alkolsüz bir tesiste geçirmek istiyorsanız, Zehra Hotel ve Zehra Resort Hotel Fethiye Ölüdeniz bölgesinin en güzel alkolsüz aile oteli seçenekleridir. Aileniz ile birlikte rahat ve islami usullere uygun bir tatil geçirmek mümkün….

Devamını Oku

Zehra Hotel ve Zehra Resort Hotel alkolsüz aile oteldir. Otelimiz islami konsepte uygun olarak dizayn edilmiştir. Ailelerin ihtiyaç duyduğu her şey ince detaylarla düşünülmüştür. Aile otelimiz sizlere mükemmel doğasıyla ve imkanlarıyla kusursuz bir tatil hizmeti vermektedir.

Devamını Oku

Fethiye İslami Otel denildiğinde ilk akla gelen Zehra Hotels. En güzel tatil beldelerinden olan Fethiye Ölüdeniz'de bulunan tesislerimize yine misafirimizin hassasiyetini düşünerek planlanmış olan islami konseptteki ,bay ,bayan ayrı tasarlanmış plajımızda misafirlerimiz için ayrıntı düşünülmüş olup islami tatil tercih sebebiniz olabilir.

Devamını Oku

Zehra Hotel - Zehra Resort Otel Fethiye Ölüdeniz bölgesindeki en güzel 'islami balayı oteli' konseptini sunan otellerdir. Balayı çiftlerine güzel bir anı bırakacaktır.

Devamını Oku

Helal Tatil denildiği zaman Fethiye İslami Otel konsepti içerisinde yer alan tesislerimiz bu konuda özenle hazırlanmış olup ,misafirlerimizin bu konuda dikkat etmiş olduğu bütün hassasiyelere dikkat edilmiştir.   

Devamını Oku

Zehra Hotel Fethiye Balayı otel konseptin de en çok tercih edilen otellerden birisidir.Otelin içerisinde özel jakuzili odaları en çok tercih edilen odalarıdır.

Yine balayı çiftlerine özel tahsis edilen özel aile havuzu balayı çifleri için  ücretsiz kullanım hakkı vardır 

Devamını Oku

Kısa 

Muhafazakar hotel hizmeti bünyesinde Zehra Grup Hotelleri Muğla /Fethiye de misafirlerine üstün düzeyde hizmet vermektedir. İslami Oteller FethiyeTatil anlayışında kurum içerisinde bulunan havuzlar bay ve bayan olarak kısımları olarak ayrılmaktadır. Her havuzda kaydırak ve çocuk havuzu bulunmakta, havuz başlarında ücretsiz içecek hizmeti vardır .Bay ve bayan havuzlarımızda giyinme kabini ve duş alma yerleri konforunuz düşünülerek kullanıma açıktır. Halal Hotel bünyesinde bay ve bayan mescitlerimiz 24 saat açık ve temizlik ve bakımları düzenli olarak yapılmakta dini ve okuma  kitapları da ihtiyaç hali için bulunmaktadır

Devamını Oku