BABADAĞ YAMAÇ PARAŞÜTÜ

Dünyanın en iyi yamaç paraşütü merkezleri arasında gösterilen Muğla'nın Fethiye ilçesindeki Babadağ'dan uçuş yapan turistler, Ölüdeniz'in eşsiz manzarasını izleme fırsatı buluyor. Her yıl binlerce yerli ve yabancı turistin uçuş yaptığı merkezde maceraseverler gökyüzünde bir yandan adrenalin dolu dakikalar yaşarken bir yandan da Ölüdeniz'in farklı tonlardaki mavisini seyre dalıyor.

KAYAKÖY TURU

Fethiye ve Ölüdeniz arasında terkedilmiş bir Rum köyü olan Kayaköy, mimari yapısı, dar sokakları ve etkileyici doğasıyla sizi farklı bir atmosfere davet ediyor.Hayalet Köy olarak da bilinen eski bir Rum köyü olan Kayaköy, çevresindeki muhteşem dokusuyla sessizliği ayaklarınıza getirerek huzurlu bir gezi deneyimi yaşatıyor. Kayaköy Turu ile bu terkedilmiş köyün sokaklarında dolaşabilir, eskiden yaşayan bir topluluğun izlerini takip edebilirsiniz.

SAKLIKENT-TLOS-YAKAPARK

Fethiye'de gezilecek ve görülmesi gereken o kadar yer olmasına rağmen Saklı kent kanyon sebebi ile görmeden geçilmemesi gereken en önemli mekanlardan birisidir. Kanyon 26 sene önce bir çoban tarafından keşfedilmiştir.Dağlarda eriyen karların kanyondan süzülmesi ile köpük köpük bir görüntü oluşturur. Bunun için havanın en sıcak dönemlerinde dahi serin bir suyu vardır.

KELEBEKLER VADİSİ

Ölüdeniz kıyıları içinde bulunan cennet köşedir,80 den fazla kelebek çeşidine ev sahipliği yapmaktadır. Dünya’da çok nadir görülen kaplan kelebeği de yaşam alanı olarak burayı seçip, koloniler olarak görülmektedİr. Faralya köyünden çıkıp vadiye dökülen 50 metrelik şelale burada muhteşem bir görüntü oluşturmaktadır.

JEEP SAFARİ

Fethiye'ye geldiğiniz zaman Jeep safari yapmadan Fethiyeden ayrılmamalısınız. Jeep safari yaparak Saklıkentin bütün güzelliklerini yaşayabilirsiniz. Yolculuğunuzun başlangıcı olan TLOS;4000 senelik geçmişi olan 4 ayrı imparatorluğun izlerini süren bir şehirdir. Burada tarihi bir yolculuk yaptıktan sonra, Yakaköy'e uğrayıp soğuk su kaynaklarının bulunduğu ve alabalık çiftlikleri ile ünlü olan tesis de Akdağ'dan eriyen karlı suların serinliğinde orman içinde keyifli bir gün geçireceksiniz.

ATV PARKURU

Adrenalin tutkunlarının tozu dumana kattığı Fethiye Atv Safari Turu gençlerin ve genç kalmak isteyenlerin tercih ettiği bir organizasyondur. Eşli ya da tek başına katılım sağlanan turda, gün boyu heyecanın doruklarına kadar çıkılabilir. Kayaköy orman içinde gün boyu 2 sorti yapılan atv safari turunda doğal parkurun yarattığı heyecan sayesinde tatil keyfi taçlandırılır.

DALYAN TURU

Muğla'nın en popüler tatil merkezlerinden biri olan Dalyan, doğal güzellikleri ile görenleri kendine hayran bırakıyor. İnsan elinin henüz değmediği eşsiz güzellikleri içerisinde bulunan Dalyan, koyları ve plajları ile de oldukça ünlüdür. Gezilmeye değer pek çok yere sahip olsa da, bu tatil cennetini bir bilen ile gezmek daha çok keyif almak için oldukça önemlidir.

ÖLÜDENİZ TEKNE TURU

Fethiye 12 Adalar Turu katılarak mavi mağara, soğuk su, nicholas adası, akvaryum koyu, deve plajı ve kelebekler vadisini ziyaret edebilirsiniz. Başlangıç saati 11.00 olup turun bitiş saati 17:30'dur.Bu turda durulacak duraklar; Akvaryum Koyu, Yassıca Ada, Kızıl Ada, Göcek Adası ve Tavşan Adası.

RAFTİNG

Adrenalin duygusunu derin vadilerde akan soğuk sularda tatma fırsatı...

ÖLÜDENİZ'İ BİRDE SUALTINDAN KEŞFEDİN

Uzman eğitmenler eşliğinde eşsiz su altı güzellliklerini keşfetmeye hazır mısınız?