AİLE ODA

/ Gecelik - Kişibaşı

Yataklar: 2 double yatak - 2 single yatak.
Maximum konaklama: 4 - 6 kişi.
Alan: Yaklaşık 40 m².

 
Aile Odaları; Connaction oda tarzındadır(iç içe bağlantılı 2 oda). 1. Odasında 2 kişilik ebeveyn yatağı, 1 tane tek kişilik yatak, diğer odasında 2 tane tekli yatak bulunmaktadır. Otelimizde 10 adet aile odası vardır. Bahçe katı ve üst kat olan seçeneklerimiz vardır. İki oda da banyo ve wc bulunmaktadır.
 
Oda Olanakları; Odalarımızda, siz değerli müşterilerimizin konforu, rahatlığı ve dini vecibelerini yerine getirebilmeleri adına tüm imkanları sunmaktayız. Klima, Satellite TV, Havlu, Saç Kurutma Makinası, Seccade, Tesbih, Kıble Yön Levhası ve  Ücretsiz WiFi bulunmaktadır.

İlave Bilgiler

Fethiye Hisarönü'nde yer alan Otelimiz, misafirlerini Fethiye'nin muhteşem doğası, geniş açık havuzu ve huzurlu bir atmosferiyle ağırlıyor. Oteliz de bay ve bayanlar için ayrı yüzme havuzu, restoran, çamaşırhane ve kuru temizleme gibi olanaklarda sunmaktayız.


07.30 - 10.00 Açık Büfe Kahvaltı / 12.30-14.00 Açık Büfe Öğle Yemeği / 16.00-17.00 / Ara Öğün (Kurabiye, Kek) /19.00-21.00 Açık Büfe Akşam Yemeği saatleridir.
Zehra Hotel Odalarımıza giriş saati 15.00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 11.00'dir. Otelimize evcil hayvan kabul edilmemektedir. Otelimizde hizmet verilen açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır. Aile odaları veya bazı özel odalar haricinde, diğer odalarda yapılacak 2+2 veya 3+1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir. Misafirlerimiz sıkışıklığı kabul ederek gerçekleştirdikleri konaklamalardan kendileri sorumludur. 
 
Otelimizde ki tüm yiyecekler " HELAL" sertifikalı ürünlerden seçilmektedir. Otelimiz de verilen Helal Her Şey Dahil konaklamalar, giriş günü akşam yemeği ile başlar, konaklanan gece sayısı kadar akşam yemeğini içerir ve çıkış günü sabah kahvaltısı ile son bulur.

ODA OLANAKLARI

REZERVASYON FORMU